Toodete kogemused

“Olen ostnud järjehoidjaid, helkurmärgi, maali, kaarte.

Järjehoidja riputasin kalendri kohale, et silma all oleks meeldetuletus: “Võta aega olemiseks!”

Romantiline maal on oma koha leidnud kodu kõige romantilisemas toas 🙂
Külli looming tekitab helge ja müstilise tunde, aitab meeles pidada olulisi väärtusi elus…Aitäh! “ (Eve)

“Mul on Joogaraja riidest kott, järjehoidja, märkmik… Olen superrahul, kuna kõik need esemed käivad kokku minu väärtushinnagutega – kõike oma elus pole vaja omada, seetõttu riided ja esemed minu elus peavad olema jätkusuutlikud ja kauakestvad või sellised, mida saab maailmale tagasi anda. Need Joogaraja poolt loodud esemed on minu jaoks kõik hoolega ja läbimõeldult valitud ning teevad iga mu päeva palju õnnelikumaks. Aitäh aitäh aitäh “ (Kats)

“Eelmise aasta lõpus kui oli mul raskem periood, siis sain kingiks Teie helkuri sònumiga, mis andis mulle tol hetkel jòudu, et teen õigete asja.
Tahan sellega öelda, et Teie teete òiget asja ja sõnumid, mis tulevad südamest võivad päästa kellegi “ (Marion)

“Olen ostnud Külli joonistatud pilte, kaarte, järjehoidjaid, tassialuseid ning märkmikke ja olen väga rahul kvaliteediga! Kui neid käes hoida ja imetleda, tuleb soe tunne sisse, kuna kõikidesse joonistustesse on pandud head emotsioonid. Soovitan kõigile, kes endale või sõbrale kingitust tahavad teha! “ (Tiina)

“Minul on Joogaraja elu järje hoidja koos helkuriga, riidest kott ja märkmik – olen saanud need kingitusena. Ise olen kinkinud järjehoidjaid. Kingi saajad on olnud üllatunud, kui täpse sõnumi nad said, imetletakse piltide ilu. Olgu öeldud, et praktiline väärtus on kõigil toodetel. Kingin sõbrale, kes armastab lugeda ja kes väärtustab omaloomingut.” (Reelika)