Kohaletoimetamine

Kättetoimetamise aeg:

Eesti siseselt jõuavad tellitud tooted üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3-7 tööpäeva jooksul pärast tellimuse fikseerimist MTÜ Joogarada (edaspidi Veebipood) poolt. Osadele toodetele võib kehtida pikem kättetoimetamise aeg. Seda juhul, kui tegemist on eritellimusega. Antud juhul lepitakse tarneaeg kliendiga eraldi kokku.
Veebipood jätab endale õiguse erinevate tarneaegadega toodete tellimusi poolitada ning tarnida neid mitmes jaos.
Veebipood ei vastuta Kaupade kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui need on tingitud Kasutaja poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest.
Oma kaupa tarnime me nii Eestisse, kui ka erikokkuleppel teistesse riikidesse.

Vali omale kõige mugavam kättetoimetamisviis!

“Tulen ise kaubale järgi” transpordiviisi korral. Võimalik on tulla pakile ise järele MTÜ Joogarada pesasse, Laagris. Eelnevalt lepi kokku aeg emaili teel kylli@joogarada.ee või helista 51 40 152. Valides oma toodetele ise järgi tulla, on Sul võimalik kohapeal ka kauba eest sularahas tasuda.

OMNIVA PAKIAUTOMAAT – 3€
Omniva pakiautomaadid on Baltikumis ainulaadne välitingimustes kasutatav pakiautomaat. Kauba saabumisel saadetakse Sulle SMS ja/või e-kiri, milles on kirjas pakiautomaadi asukoht, uksekood, tagastuskood ja hoiutähtaja lõpp.

ITELLA SMARTPOST – 3€
Itella SmartPOSTi pakiautomaadid on iseteeninduslikud postkontorid, mis on paigaldatud erinevatesse kaubanduskeskustesse üle Eesti. Kui pakk jõuab Teie poolt valitud pakiautomaati, saadetakse koheselt Teie mobiilile vastava sisuga sms ja soovi korral ka e-mail. Sõnum sisaldab infot paki saabumise, automaadi asukoha ja lahtiolekuaegade kohta ning personaalset uksekoodi.

DPD PAKIAUTOMAAT – 3€