Minust

Soojad tervitused Sulle!

Saame tuttavaks.

Olen Külli. Räägin Sulle põgusalt oma teest ja loost.

Alustuseks sellest, miks nimi Joogarada? Seetõttu, et uue (elu)suuna alguses oli jooga minu elu üheks olulisemaks märksõnaks ja on seda siiani. “Rada” sinna lõppu pakkus välja minu elukaaslane. Mõeldud-tehtud!


See oma raja leidmine algas aastal 2015, kui peale lastega kodus olemist tagasi tööle naastes, hakkasin selgelt tundma, et tolleaegne töö ei paku mulle enam rõõmu. Oleksin tahtnud teha midagi, millel on päris mõju päris inimestele. Polegi tänapäeval enam nii väga originaalne äratundmine enne suurte muutuste algust.
Toona ei teadnud ma veel, et peagi kingibki elu mulle võimaluse võtta aeg maha ja mõelda välja see miski, mis oleks päriselt hingelähedane.
See oli segane aeg, kuid teadsin, et sellest saab mu elu pöördepunkt.
Oli vaja usaldada elu ja iseennast, olla julge, hüpata tundmatusse, jääda endale kindlaks ning teiste arvustusi mitte kuulata.


2017 hakkasid asjad jõulisemalt liikuma ning asusin end selgemini “kaardistama” – leidsin end reiki kursuselt ja laagritest, erinevatelt enesearengu koolitustelt, tutvusin Louise L. Hay õpetustega, läbisin Human Design’i algteadmised, avastasin enda jaoks Kundalini jooga ning taasavastasin joonistamise.


Joogast rääkides pean ütlema, et esimene Kundalini jooga tund andis mulle selge äratundmise ja teadmise, et sellest saab minu elu osa – (meele)rahu, harmoonia ja tasakaal, mida peale joogatundi võid kogeda, on lihtsalt heas mõttes sõltuvust tekitav.
Loomulik jätk sellele äratundmisele oli minna õppima Kundalini jooga tarkuseid professionaalsete õpetajate käe alla.
Aastaks 2019 olin läbinud rahvusvahelise Kundalini jooga õpetajakoolituse 1. taseme ja sealt alates annan regulaarselt joogatunde 3 korda nädalas Laagris, Nõmmel ja Sakus.

Tänaseks on joogatundide juhendamise kõrvale kasvanud uus eraldi suund – joonistamine/maalimine, mis mulle lapsena nii väga meeldis, aga mis jäi muude tegevuste tõttu pikaks ajaks tahaplaanile. Nagu ikka, maalisin alguses sahtlisse ja omaks lõbuks, kuni hakkasin saama väljaspoolt suunamisi, et võiksin oma loomingut maailmaga jagada. Nüüd siis jagan lausa nii, et minu maalide-joonistuste põhjal valmivad erinevad praktilise väärtusega kunstitooted – ühisnimetaja all artbyjoogarada.

Meeldib luua selliseid pilte, millel oleks kergust ja rõõmu toov mõju, millel on oma julgustav ja toetav sõnum.

Tavaelus olen ma naine, elukaaslane, kahe lapse ema, tütar, sõbranna.

Võin end pidada elustiili ettevõtjaks, joogaõpetajaks, kogukonna hoidjaks, hobikunstnikuks, looduse sõbraks, alternatiivmeditsiini austajaks…

Aitäh, et tundsid huvi ja lugesid.

Kohtume joogasaalis või e-poes!

Palju head!

Külli ♥