Minust

Alustuseks sellest, miks valisin oma tegemiste ühisnimetajaks Joogarada.
Sel lihtsal põhjusel, et proovisin panna kokku olulised sümbolid oma elust – jooga ja minu poolt valitud (elu) tee. Joogatee oleks olnud mitmeti mõistetav ja seega sai kokku omanäoline Joogarada.

See oma raja leidmine algas aastal 2015, kui hakkasin selgelt tundma, et tolleaegne töö ei paku mulle enam rahuldust. Oleksin tahtnud teha midagi, millel on päris mõju päris inimestele.
Toona ei teadnud ma veel, et peagi kingibki elu mulle võimaluse võtta aeg maha ja mõelda välja see miski, mis oleks päriselt hingelähedane.
See oli segane aeg, kuid teadsin, et sellest saab mu elu pöördepunkt.
Oli vaja usaldada elu ja iseennast, olla julge, hüpata tundmatusse, jääda endale kindlaks ning teiste arvustusi mitte kuulata.

Minu esimene kokkupuude joogaga jääb aastasse 2002, kui sattusin joogat proovima ühte Ameerika spordiklubisse ning tundsin, et see pole ikka üldse minu teema.
Läks 15 aastat, enne kui jõudsin uuesti joogasaali. Ja siis juba täiesti teadlikult.
See oli selge äratundmine ja teadmine, et Kundalini joogast saab minu elu osa.
See (meele)rahu, harmoonia ja tasakaal, mida peale joogatundi võid kogeda, on lihtsalt nii kirjeldamatult hea, et sa tahad seda ikka uuesti ja uuesti.

Loomulik jätk sellele äratundmisele oli minna õppima Kundalini jooga tarkuseid ja tagamaid professionaalsete õpetajate käe alla.
Vahemikus 2018–2019 läbisingi rahvusvahelise Kundalini jooga õpetajakoolituse 1. taseme ja nüüdseks annan aktiivselt joogatunde 3-4 korda nädalas Laagris, Nõmmel ja Sakus.

2018. aastal läbisin ma lisaks ka ChildPlayYoga intensiivkursuse, kust sain palju inspiratsiooni ja ideid perejooga tundide läbi viimiseks.

Praeguseks on minu tegevusalade hulka lisandunud ka (maali)kunst. Piltidest on valminud mitmed praktilised ja sügavama sisuga tooted, mida igapäevaselt kasutada ja mis meid ka vaimselt toetaksid.

Tavaelus olen ma elukaaslane, kahe lapse ema, perehoidja, tütar, sõbranna, elustiili ettevõtja, hobikunstnik, looduse sõber, alternatiivmeditsiini austaja…, kuid eelkõige olen ma siiski NAINE.

Palju head!

Külli ♥